В Ковелі резервуари крохмального заводу заповнять рештками з ветсанзаводу


В Ковелі продовжується ліквідація наслідків катастрофи на ветсанзаводі. Для цього задіяли залізобетонні конструкції — очисні споруди колишнього крохмального заводу. Після капітального ремонту саме у них зберігатимуть рештки непереробленої сировини з ветсанзаводу. Резервуари очистили, обладнали ізоляційним матеріалом та поштукатурили.
– “Дані споруди знаходилися більше 20-ти років в “лежачому” стані. І на це було важко дивитися і важко виконувати. Але, дякувати Богу, процес пішов і об’єкт ми завершуємо. На будівельному майданчику знаходяться металоконструкції, якими будуть накриті дані резервуари, щоб під ними заховати всі ці рештки з ветсанзаводу”, – каже директор “ДП Новобуд” Василь Штик.
  Ще один підрядник — ковельське ШБУ-63 зробить ремонт під’їзної дороги та благоустрій на території, яка веде до залізобетонних ємностей. Загальна вартість робіт – близько 1,5 млн. гривень. Кошти є, але необхідно 16 тис. кубів ґрунту, аби завершити всі роботи.
  В активній фазі і будівництво водогонів, які забезпечать централізоване водопостачання мікрорайону Ковеля-2, прилеглого до території ветсанзаводу. Комунікації вже прокладають на вулицях Гребінки та Роксолани.
– “В листопаді доробимо вулицю Крилова, Північну і Зелінського. Оце і буде ті 7 вулиць, які ми погодили з громадськими активістами, які ми маємо в цьому році зробити. А це вже магістральний водогін, інший проект — від вулиці Санітарної, по Шишкіна, Бойка, Зарічна через річку по плавнях на вулицю Кияна, колишню Ватутіна…”, – говорить заступник міського голови Андрій Товстига.
  Фактично вже прокладено понад 600 погонних метрів водопровідних труб. Підрядник — МП “Сантехмонтаж” з Нововолинська вже вийшов на рубіж вулиці Зарічної. Звідси магістраль спрямують до насосної станції на вулиці Кияна.
  В міській раді інформацію про отримання 17-и мільйонів гривень. До цього була виготовлена проектно-кошторисна документація, проведено експертизу, отримано дозволи для початку робіт.

За матеріалом ПроКовель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *