В новому сезоні берестейське Динамо буде в новій формі

ПроСВІТ, На здоров'я
13/03/2017, 2 коментарі

Перший матч у новому сезоні на виїзді футболісти з Берестя зіграють в новій формі з мінським “Динамо” в рамках 1/4 Кубка Білорусі, він запланований на 19 березня. Вболівальники зможуть оцінити не тільки новий командний склад, новий стиль гри, але й нову ігрову форму гравців, яку представлено публіці  9 березня в ресторані берестейського готелю “Інтурист”. Організатори вважають, що у грі нема дрібниць і тому форма гратиме свою роль. Зроблена вона фірмою Adidas.

Директор з розвитку “Динамо-Бересть” Віктор Радьков прокоментував це так:

Коли я готувався до цієї зустрічі, зловив себе на думці, що неспроста нашим технічним партнером став Adidas. Цей бренд близький людям на наших широтах з тих пір, як в 1972 році “Адідас” показав всьому світу знаменитий “трилисник” компанії. У той рік збірна СРСР вибрала Adidas для олімпійської екіпіровки, і з тих пір носіння Adidas стає чимось, що прирівнює тебе до спортивної еліти. … Але, звичайно, найголовніший для нас логотип – не той, що справа, а той, що зліва – “Динамо-Бересть”.

На презентацію були запрошені тренерський штаб, адміністрація клубу, журналісти, гості і звичайно ж футболісти.

В центрі уваги були представники “біло-блакитних” Жеремі Малерб, Адріан Аврамія, Вадим Побудій і Олексій Гаврилович, які представили чотири комплекти форми: воротарську, домашню, виїзну і резервну. Хлопців супроводжували відомі моделі Ольга Антропова – Міс Білорусь-2004, Дар’я Солодуха – перша віце-міс Мінськ-2009, Тетяна Давиденко – Міс Білорусь-2012, а також Поліна Бородачова – Міс Білорусь-2016. Музичну атмосферу презентації створював гурт J:МОРС. 

Резервна форма істотно відрізняється від основних комплектів. Про її концепцію Віктор Радьков каже так:

Як ви вже могли відзначити, на ній (третій формі) немає ні логотипів федерації футболу, ні логотипів наших спонсорів. Основну увагу ми приділили двом слоганів, які написані по-білоруськи спереду, і по-англійськи ззаду. Спереду написаний наше гасло: “Дзе б мы нi былi, мы – берасцейцы”. Всі знають, що кольори нашого клубу захищають багато хлопців не з Берестя, з усього світу. Але вони цінують філософію нашого клубу, виносячи в собі частинку Берестя на поле. Філософія ж в свою чергу виражена у фразі Too Good To Be Shared. Тобто ми цінуємо те, що створюємо. Ми прагнемо добиватися високих цілей. Ця наша історія, яка дуже хороша, щоб ділитися нею з іншими.

 

2 thoughts on “В новому сезоні берестейське Динамо буде в новій формі”

  1. Віктор Місіюк сказав:

    Щось я не зрозумів, що роблять на формі кільця Ауді. Маю питання як власник Опеля ))) Форма трохи нагадує ще одну адідасівську майку-вишиванку

  2. Вадим сказав:

    Новi господар клубу зробив ставку на бiлоруськiсть.

Залишити відповідь