В області розроблено 52 водних маршрута

Віктор Місіюк, На здоров'я
05/08/2020, Leave a comment

В 2020 році в Берестейський області вдвічі збільшилася кількість водних туристичних маршрутів. В області налічується близько 240 туристичних маршрутів різної дистанції і складності. В регіоні розроблені 73 велосипедних і 52 водних маршрутів. Інші або комбіновані, або універсальні. Найцікавіші для сплаву Щара, річки басейнів Західного Бугу (Мухавец, Рита, Лісова) і Прип’яті (Ясельда, Случ).

Активний відпочинок цього літа – ключовий напрямок. Турфірми перейшли від організованого туризму, який зараз займає на ринку послуг невелику частку, до індивідуального. В області зафіксовано серйозне зростання кількості водних маршрутів. З початку року їх кількість збільшилася практично на 50%. Водні маршрути розроблені для більшості річок “, – відзначили в управлінні спорту і туризму Берестейського облвиконкому. 

У порівнянні з минулим роком туристичний потік в області зменшився двоє. “У січні – лютому у нас спостерігалося зростання експорту турпослуг (на 15% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 го) та інших показників. За два місяці ми взяли понад 15 тисяч безвізових гостей. З березня по червень потоку зарубіжних туристів не було. Він відновився з середини червня “, – кажуть фахівці.

Нагадаємо, 25-26 липня 2020 року у вигляді сплаву по ріці Ясельда пройшов Х-й “Рейд Полісся”.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь