В пущі відкрили пам’ятний знак Нового року

8 грудня маєтку білоруського Діда Мороза в Біловезькій пущі відзначили 15-річчя резиденції зимового чарівника. За цей час тут побували близько 1,5 млн туристів з 101 країн.  Центральною подією стала урочиста церемонія відкриття пам’ятного знака Нового року. Ковану композицію встановили по сусідству з головною ялинкою маєтку. Пам’ятний знак являє собою циферблат годинника, що показують без двох хвилин до Нового року. Поруч основні атрибути Діда Мороза – валянки, посох, рукавиця і мішок з подарунками. “Саме тут починає свій шлях світле свято Нового року, звідси вогники новорічних ялинок розлітаються по всій Білорусі. Це підштовхнуло мене до думки оголосити Біловезьку пущу столицею Нового року. На відзначення цієї і з’явився перший в світі пам’ятний знак Нового року“, – сказав Дід Мороз. 

Разом з господарем маєтку скульптурну композицію відкрили Снігуронька, Матінка-Зима і її дочки Стужа, Завірюха і Метелиця.

 “Зараз до нас їде величезна кількість гостей. Гарненько не можу поморозити, тому що таю від їх гарячих сердець. Тим більше що в Біловезьку пущу мої дочки Завірюха, Стужа і Метелиця приїхали тільки сьогодні – не починали ще займатися погодою“, – каже Матинка-зима.  

Привітати чарівника приїхали його колеги з різних куточків Білорусі, з Росії прибув Яранськ Глінишек. Казкову резиденцію в цей день відвідали близько 4,5 тисяч туристів з Білорусі, Росії, Литви, Латвії та Польщі. Очікується, що в 2018 році казкову резиденцію відвідають понад 500 тисяч гостей

Бажання у людей найрізноманітніші, але найголовніше – це вірити в диво. Я переконаний, що казка потрібна більше дорослим, ніж дітям. Оскільки її творимо ми самі: своїми почуттями, вчинками, умінням розділити радість, втішити іншого в горі“, – додав Дід Мороз. 

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *