В Україні розробили інтерактивну мапу автобусних маршрутів.

Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Сьогодні ми презентуємо новий сервіс. Уперше в Україні запрацювала інтерактивна мапа “Мережа автобусних маршрутів“. Сервіс враховує інтереси пасажирів, а також сприяє більш прозорій роботі перевізників. Наша мета, щоб подорожі були комфортними, тож для цього ми будуємо нові дороги, переходимо на інтерактивні інструменти”, – зазначив Омелян.

За його словами, тепер кожен зможе чітко отримати інформацію, які компанії та за якими маршрутами працюють у місті чи селі.

Міністр розповів, що близько 30-40% перевізників працюють у “тіні”. Омелян переконаний, інтерактивна мапа допоможе викрити порушників закону і сприятиме детінізації ринку автобусних перевезень.

“Держава зможе чітко планувати транспортну карту України, планувати нові маршрути, розвивати нашу державу з точки зору мобільності населення. Бізнес отримає зручний інструмент для власного розвитку, прозорість і легкість комунікацій з державою”, – вважає він.

Сервіс показує автобусні маршрути та розклад руху. Також пасажири зможуть отримати детальну інформацію щодо перевізників: хто обслуговує маршрути, яким автопарком володіє перевізник, термін дії дозволу на перевезення.

Криниця: uatv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *