Геологи загубилися в лісі

ПроСВІТ, Новини
25/09/2021, Leave a comment

В Пинському районі ведуться активна розвідка великого родовища базальту. 23 вересня в центр оперативного управління Пинського міськрайвідділу з надзвичайних ситуацій надійшов в дзвінок від чоловіка, який повідомив, що його колеги, які проводили геологічну розвідку в лісі поблизу села Житновичі, перестали виходити на зв’язок.

До місця пошуку виїхали старший помічник начальника штабу ліквідації надзвичайних ситуацій Пинського міськрайвідділу з надзвичайних ситуацій Олександр Федорович, водій прапорщик внутрішньої служби Костянтин Мельникович, водій пожежного аварійно-рятувального поста №13 села Жидче старшина внутрішньої служби Олексій Юрцевич, командир відділення пожежного аварійно-рятувального поста №13 села Жидче прапорщик внутрішньої служби Олександр Аргерих. У пошуках також взяли участь працівники лісгоспу і населення.

Ще до прибуття на місце збору пошукової групи ми з’ясували, що бригада геологів з п’яти чоловік працювала поблизу села Житновічі. Близько шостої години вечора бригада розбилася на дві групи, одна залишилася працювати біля дороги, друга, що складалася з двох чоловік, пішла в ліс. Один з геологів мав при собі мобільний телефон. Однак, як пояснив той, що дзвонив до служби МНС чоловік, ближче до ночі телефон у колег, які працювали в лісі, перестав бути доступний. Спроби встановити місцезнаходження заблукалих за допомогою сигнального гучномовного пристрою результатів не дали. Ми стали прочісувати місцевість. Через деякий час люди відгукнулися на наш голос, – розповівє Олександр Олександрович.

У 23:36 двоє геологів були виявлені (врятовані) працівниками МНС. Медичної допомоги не потребували.

За матеріалом Берестейського обласного управління МНС Республіки Білорусь

Залишити відповідь