Героїн возили з Росії

Віктор Місіюк, Новини
14/06/2019, Leave a comment

Берестейські митники разом із відділеннямпо наркоконтролю Пинського міськвідділу внутрішніх справ виявили канал постачання особливо небезпечного наркотичного засобу. Наркотик вилучено у покупців і направлено на експертизу в Управління Державного комітету судових експертиз Республіки Білорусь по Берестейській області, яка підтвердила, що це небезпечний наркотичний засіб – героїн. 

Героїн до Пинська з Росії почали доставляти з осені 2018 року. Встановлено, що до організації наркотрафіку причетні раніше неодноразово судимі громадяни Білорусі, один з яких постійно проживав в Москві. Використовуючи попутний транспорт він здійснював незаконне ввезення героїну з Росії. 

Особливо небезпечний наркотичний засіб збувалося в місті з використанням закладок-схованок. Фото-яка інформація про місцезнаходження наркотику передавалася споживачам за допомогою месенджерів. Закладки розташовувалися в громадських місцях і могли бути виявлені випадковими перехожими, в тому числі і дітьми. Встановлено, що таким чином було реалізовано 22 грами героїну. Дана кількість розраховане приблизно на 220 доз. Для героїну і його аналогів великим розміром визнається кількість загальною масою більше 1 грама. З початку 2019 р співробітниками Брестської митниці в иявлено понад 4 тис. адміністративних правопорушень. Порушено 57 кримінальних справ, 44 з яких за фактами незаконного переміщення і обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. З незаконного обігу вилучено понад 105 кг наркотичних засобів та психотропних речовин. Пинським міжрайонним відділом Слідчого комітету Республіки Білорусь за оперативними матеріалами Берестейської митниці порушено 16 кримінальних справ. 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *