“Головний спортсмен” Луцька пропав під час шторму

ПроСВІТ, Новини
15/10/2019, Leave a comment

Риболовля на озері Люб’язь у Любешівському районі, стала фатальною для компанії чоловіків з Луцька через шторм. Трьох врятували рибалки, які почули стогін серед хвиль. Пошуки четвертого постраждалого шукають вже кілька днів.

Рибалки тримаються за човен

Рибалки тримаються за човен

«Ми з друзями рибалили на човні посеред озера. Коли розпочався шторм, взяли курс до берега. Хвилі були дуже сильні. Раптом ми почули стогін. На цей звук ми і рушили.

Побачили ледве притомних чоловіків, які трималися за човна. Вони пробули у холодній воді щонайменше півтори години. Дуже важко було відчепити їх від цього «коробля», але все ж вдалося.

До берега ми добиралися десь півгодини. Наш човен – переповнений, усе було на грані. Чоловіки непритомніли, ми їх приводили до тями, і якось вони пояснили, що був четвертий.

Ми викликали швидку, на березі передали потерпілих медикам, вкрили куртками і вирушили на пошуки цього хлопця. Ми прочесали де могли, кричали, глухо. Для поліції зняли відео, щоб зафіксувати місце, де був човен. Сподіваюся, наші знімки допоможуть у пошуках», – розповів очевидець.

Врятованих на березі вкрили куртками

Врятованих на березі вкрили куртками

Волонтери та працівники ДСНС продовжують пошуки директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради Олексія Веремійчика. Один з трьох потерпілих, що залишилися біля човна, бачив як Олексій поплив до берега, тому родина все ще не губляє надії. Багато охочих допомоготи приїхали з Луцька. Залучено три рятувальних човни, літак та більше п’яти плавзасобів. У процесі активно використовують човни – перевіряють дно методом тралювання (за допомогою спеціальних тросів). Не перестають працювати й водолази.Також до пошукових робіт долучилися місцеві жителі. Частина людей все ще досліджує територію біля берега та сам берег. Кілька разів перевірили сушу за допомогою собак. Троє людей, які були з Олексієм у човні також приєдналися до пошуків.

Найімовірнішою причиною трагедії став занадто важкий мотор. І посприяти тому, що човен перекинувся, могло також підвищення швидкості та високі хвилі.


За матеріалом Любешів.район

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *