Григорій Купріянович очолив комісію уряду та національних меншин

Голова Українського Товариства д-р Григорій Купріянович став новим головою Спільної комісії уряду та національних і етнічних меншин. Призначення на посадуспівголови СКУНЕМ, яку підписав прем’єр-міністр Республіки Польща Матеуш Моравецький, Г. Купріянович отримав у Варшаві на засіданні Спільної комісії дня 13 червня 2018 р..Світлина від Українське Товариство.

Григорій Купріянович є членом Спільної комісії уряду та національних і етнічних меншин з моменту її створення у 2005 р. Є у Комісії одним із двох представників української меншини.

Членами Спільної комісії є 21 представник всіх національних і етнічних меншин та спільноти, яка вживає регіональної мови, у Польщі, а також представники відомств та інших центральних державних установ Польщі. Спільна комісія має двох співголів: одним є заступник міністра внутрішніх справ і адміністрації РП, другим – представник меншин. Зараз співголовою, який представляє урядову сторону є державний секретар у Міністерстві внутрішніх справ і адмінінстрації РП Павел Шефернакер.Світлина від Українське Товариство.

Григорія Купріяновича обрано співголовою на засіданні меншиної частини Спільної комісії 6 березня 2018 р. Призначення на посаду співголови СКУНЕМ отримав під час LXIII засідання СКУНЕМ 13 червня 2018 р. Попереднім співголовою Комісії, який представляв меншини, був Рафал Бартек, представник німецької меншини, який займав цю посаду протягом 6 років.

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *