Дві екологічні стежки

ПроСВІТ, Новини
29/06/2020, Leave a comment

Відпочинок в Біловезькій пущі дозволяє поєднати комфорт, високий клас обслуговування, хороший сервіс і радості спілкування з природою. Одним з улюблених варіантів дозвілля є, безумовно, піші прогулянки.
Для цих цілей розроблені дві піші екологічні стежки «Озерне кільце» і «Докудово». Жодна з них не поступається по чарівності інший.

Екологічні пішохідні стежки або «де зустріти тварин?»
Екологічна стежка «Озерне кільце» проходить серед соснових, ялинових і черноольхових лісів, які чергуються з відкритими ділянками заплави річки Права Лісна, болотами, невеликими полянами і закинутими садами. Протягом маршруту розставлені лавки, де можна посидіти під тінню дерев, послухати щебетання птахів, шепіт листя, відмовитися від повсякденних справ і суєти, побути наодинці з природою. Старт маршруту поруч з готельним комплексом (біля кафе «Лісова казка»). Протяжність – 6 км. Прикрашають маршрут невеликі штучні озера, які намистом розкинулися в лісі. До озер ведуть лісові стежки, що пролягають через густий ліс і дозволяють зануритися в чарівний незвіданий світ, який сповнений таємниць і загадок. У водній гладі ніби в дзеркалі, відбиваються дерева, небо, сонце.

Екологічні пішохідні стежки або «де зустріти тварин?»

Прогулянка по маршруту дозволить відновити сили, відмовитися від повсякденних справ і суєти, поспостерігати прості, але ледь вловимі, ​​зачаровуючі миті, коли сонце просвічує крізь смарагдову листя і золотими відблисками ковзає по стовбурах дерев, по кущах, по зеленій траві і розчиняється на тлі водної гладі лісового озера. В такі моменти дійсно допомагають усвідомити, наскільки прекрасне життя.

iHV23xGLWBY.jpg
Екологічна стежка «Докудово» володіє своїми природними особливостями, проте через невеликій віддаленості «Докудово» багато хто задається питанням «Так«докудова» потрібно йти, щоб потрапити на це Докудово?»


Маршрут починається в парі десятків метрів після закінчення вольєрів. Протяжність його становить 6 км (при русі від готельного комплексу), пролягає частково за змішаним лісі, але основна частина припадає на поля, які з’явилися на місці, де раніше було болото Докудово, тепер осушене.

Екологічні пішохідні стежки або «де зустріти тварин?»
Поля в даний час є кормовими майданчиками для тварин, тому прогулянка по маршруту – чудова можливість з ними познайомитися ближче. Величні олені, боязкі козулі, жваві кабани, цікаві лисиці, граціозні журавлі і чаплі … Якщо пощастить – можна одним оком заглянути в світ цих хлопців. Тим більше на стежці розташовані вишки для спостереження.

MUGGVMWegIU.jpg
Найбільш сприятливим часом для відвідування стежок є ранкові і вечірні години. Сонний стан природи переривається палаючим світанком, яке будить все навколо і дарує неповторні миті. Любителі поспати довше нехай також не впадають у відчай: вечірні години не менше чарівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *