День сталої енергії

Учасникам акції “День енергії” в Бересті запропонують двогодинну екскурсію по передовим підприємствам ЖКГ, який запровадив енергозберігаючі технології. Бажаючі зможуть побувати на Берестейському сміттєпереробному заводі (БМПЗ), ознайомитися з роботою установок з переробки деревних і будівельних відходів, автоматизованої котельні по вул. Бауманській.

Основним майданчиком свята стане Театр естради міського парку культури і відпочинку. Тут відбудеться урочиста церемонія відкриття Дня енергії, нагородження переможців творчого конкурсу серед учнів на енергозберігаючу тематику. Підприємства міста організують виставку-ярмарок товарів, виготовлених з використанням енергоефективних технологій, а БМПЗ – збір відпрацьованих батарейок за винагороду. Під завісу свята учасників чекає інтерактив “Клімат нас об’єднує!”: Бажаючим видадуть кольорову крейду, якими вони на величезному ватмані зможуть зобразити своє бачення майбутнього планети.

Це зобов’язання, яке місто взяло на себе, приєднавшись до європейського руху” Угода мерів по клімату і енергії “. Бересть прагне скоротити до 2020 року викиди парникових газів до 20%. Акція спрямована на пропаганду і популяризацію енергозберігаючого способу життя серед городян“, – пояснив повідомив провідний спеціаліст Берестейського котельного господарства Олександр Делісевич. Організатором акції виступає Берестейський міськвиконком, партнерами – міжнародне громадське об’єднання “Екопартнерство”, фонд “Інтеракція”, Берестейське молодіжне громадське об’єднання “Час Землі”. “Зараз в місті розробляється програма зі сталого енергетичного і кліматичного розвитку до 2030 року“, – доповнив Олександр Делісевич.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *