Депутати домоглися арешту 30 гектарів землі

На Світязі арештували частину земель, які за сприяння чиновників Держгеокадастру Волині намагаються відчужити у приватні руки. Мова йде про тридцять гектарів світязьких берегів, які виділили на атовців, а потім завдяки шахрайській схемі переоформили на львівських ділків. 

Земля на Світязі роздана задарма. Працівники Держгеокадастру переписали 30 га землі на львів’янина транзитом через атовця. Тепер щасливим власником курортної смуги на берегах Волинської перлини є Павло Колбасович, директор землевпорядної фірми «Земресурс». 

Про те, що цей чоловік скуповує землю почали говорити вже давно. Зараз відомо, що схема відбувалася так: знаходили атовців, з якими легко було домовитися, отримували на них землю, яка потім переходила в інші руки. Сільські ради, куди і належать ці території дізнавалися про дані оборудки вже по факту.

Згідно закону Держгеокадастр мав взяти погодження громад про виділення комусь землі за межами населеного пункту, але таких документів немає, а тому гектари землі відчужили кримінальним способом. 

Прокуратура не поспішала розслідувати цю справу, аж поки на сполох не забили Шацькі депутати. Врешті, відкрили провадження і після тривалого застою почали вилучати документи по цій справі. В рамках кримінального провадження суд ухвалив вилучити документи у семи нотаріальних контор, які оформляли незаконні акти продажу, дарування та на право власності. Документи вилучили у семи нотаріальних контор, серед яких фігурує ЦНАП Шацької РДА  та були нотаріуси із Нововолинська, Любомля та Луцька. 

За матеріалом Під прицілом

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *