Десантники на півгодини заблокували перехід (ВІДЕО)

Десантники на півгодини заблокували міжнародний перехід «Доманове».

Каменем спотикання між військовиками та митниками стало авто. Рік тому «Шаран» завезли з Білорусі та передали в користування спілці воїнів АТО. Відтоді машина на іноземній реєстрації не раз долала шлях із Волині до зони бойових дій.

«Машина була на передовій, у військових шпиталях, їздимо на виклики до хлопців, які потребують допомоги. І в нас немає іншого, щоби ми могли швидко пересуватися», – каже голова Спілки воїнів АТО Волині Юрій Дмитрук.

Та коли вояки у справах поїхали до Білорусі – впускати авто назад митники не захотіли.

«Ми разів чотири просили пропустити. Наголошували, що авто спілки. Втім все марно», – говорить боєць 80-ї десантно-штурмової бригади, який перевозив авто, Андрій Левонюк.

Митники ж атовцям пояснюють, що діяли у межах закону. А він передбачає присутність власника авто. Бійців таке ставлення обурило. Чоловіки припускають, що фіскали хотіли, аби їм заплатили. Кажуть, до інших водіїв такої прискіпливої уваги не було. Все ж авто пропустили. Керівництво митного поста запевняє: готові йти бійцям назустріч у всьому, що передбачає закон.

«У нас до учасників АТО завжди було нормальне ставлення. Чи ви думаєте, що ми в житті нічого не робимо й нікому не допомагаємо? Якби чоловіки показали, на приклад, посвідчення інваліда війни, то питання точно вирішили б», – наголошує заступник начальника митного поста Ігор Новік.

За матеріалом ZIK

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *