Деять років торгувала квартирою, яку не мала права продати

ПроСВІТ, Новини
31/12/2020, Leave a comment
В серпні 2011 року 39-річна мешканка Кобриня, зателефонувавши за оголошенням про покупку квартири, розміщеному біля входу в її під’їзд, домовилася з 60-річним жителем міста про продаж двокімнатної квартири, в якій проживала. У якості передоплати жінка отримала п’ять тисяч рублів. Після цього вона передала потерпілому ключі від житла. У квартиру заселилася дочка чоловіка, для якої і планувалося придбання нерухомості. До 2013 року обвинувачена витратила отримані гроші на особисті потреби, угоду не оформила, а дівчину з квартири виселила.
У липні 2018 року звинувачена розмістила оголошення про продаж цієї ж квартири на одній з інтернет-майданчиків. З нею зв’язався потенційна покупчиня, який в якості передоплати передав їй дві тисячі доларів США. Після цього квартиру жінка так і не продала, стала уникати дзвінків і в листуванні під різними приводами відкладала оформлення угоди. В одному з випадків вона розповідала потерпілим, що не може це зробити нібито через онкологічне захворювання.
19 липня 2020 року року шахрайка отримала в якості передоплати за продаж зазначеної квартири понад 16 тисяч рублів від 30-річної мешканки Кобриня, а 22 вересня, в групі зі своїм 42-річним чоловіком, отримала від 38-річної жительки Кобриня понад 20 тисяч рублів.
У всіх випадках при отриманні передоплати подружжя знало про те, що не мають фактичної можливості продажу квартири, оскільки вона знаходиться у власності банку. Квартиру подружжя отримало з використанням пільгового кредиту, наданого їм як багатодітній родині.
Кримінальну справу слідчі передали прокурору для направлення до суду.
За матеріалом Управління слідчого комітету по Берестейський області

Залишити відповідь