Де поділися півсотні молоковозів?

У Ковельський відділ поліції ГУ НП у Волинській області надійшла заява від збанкрутілого ПАТ «Ковельмолоко» про те, що з 2014 року на території Донецької області та анексованої Автономної Республіки Крим невстановлені особи заволоділи його транспортними засобами (56 одиниць) на понад 236 тисяч гривень. В тому році товариство скерувало до Донецька 42 молоковози, а до Криму – 14.

З показів представника ПАТ «Ковельмолоко» поліції відомо, що підприємство до 2010 року перебувало в управлінні ТзОВ «Західна молочна група» нардепа Степана Івахіва, яке мало філії в усій Україні. Після 2010 року відбулось злиття ПАТ «Ковельмолоко» з ПрАТ «Галичина». В різний час, тобто до 2010 року під керуванням «Західної молочної групи», «Ковельмолоко» купувало транспортні засоби різної модифікації, причепи та інше устаткування, які за необхідністю передавали у користування філій.

Нагадаємо, 18 липня 2016 року господарський суд Волинської області порушив справу про банкрутство ПАТ «Ковельмолоко», розпорядником майна якого є Ігор Куц. На 1 серпня 2019 року податковий борг цього підприємства-банкрута – понад 5,6 мільйона гривень.

За матеріалом Вісник

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *