Джерело нового життя

Недавні протести активістів екологів і активістів зеленого руху проти санітарних вирубок в польській частині Біловезької пущі значною мірою були мотивовані необхідністю збереження натурального шляху оновлення унікальної в рамах Європи екосистеми.Мертва деревина - джерело нового життя!Мертва деревина – джерело нового життя!

Дослідження екологів на території білоруської частини пущі довели значення сухих дерев в житті популяцій рукокрилихМертва деревина - джерело нового життя!Мертва деревина – джерело нового життя!

В старовинному лісі росте й немало грибів-сапотрофів, які можна побачити тільки на старих деревах, або їх рештках. Мертва деревина - джерело нового життя!Мертва деревина – джерело нового життя!

На сторінці Національного парку “Біловезька пуща” з’явилась серія фотографій на якіх показано пророслі мертві дерева. Фахівці вважають, що краса нового життя, яку вони в собі містять варта уваги туристів: “Сучасні підходи та технології в області лісозаготівлі дозволяють виробляти вирубки лісу дуже швидко і акуратно. Однак, що є акуратність для дикої природи? Питання відкрите. Для того щоб отримати відповідь на нього досить подивитися як протікають природні процеси життя лісу абсолютно без втручання людини в Національному парку «Біловезька Пуща». Нічого акуратніше людина зробити просто не в змозі“.Мертва деревина - джерело нового життя!Мертва деревина – джерело нового життя!

За матеріалом НП “Біловезька пуща”
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *