Диво-гриб з Великого куреня

ПроСВІТ, На здоров'я
20/09/2017, Leave a comment

На сторінці в fb автор науково-популярних і краєзнавчих видань Петро Кравчук помістив фото диво-гриба, який до нього привезла Людмила Михалик. Про свого чоловіка вона захоплено розповіла: “Він наперед знає, де ростуть гриби. Якось відразу після одруження, коли вперше пішла з ним по гриби, чоловік говорить мені, іди он під ту березу, там має бути гриб. Я пішла – і справді знайшла гарного білого гриба. Це мене так здивувало, адже я шукаю гриби, а мій милий наперед знає, де їх зрізати. Тож про нього справедливо кажуть односельці, що не Михалик гриби збирає, а гриби його шукають!”

Здивувався побаченому диву й пан Петро. Чи думалося йому, автору “Книги рекордів природи” і “Книги рекордів України”, що на його малій батьківщині ростуть такі гриби: “Доводилося бачити різні грибні дивовижі. Але ось таке, щоб у парочки білих грибів на шапці виросла ще одна величенька двійка боровичків – побачив уперше! Знайшов це грибне чудо-юдо завзятий грибник Леонід Петрович Михалик із села Великий Курінь Любешівського району Волинської області, 17 вересня 2017 року. Інколи на шапці виростає один невеличкий грибок, а тут – відразу два, і такі красені! А як упевнено помістилися на шапочці! І виросли чималі: очищена сімейка цих красунчиків заважила 320 грамів.”

В пресі гриб вже охрестили мутантом, хоча проситься назвати його ПРАВДИВИМ ЖИТТЄЛЮБОМ або грибним колосом. Дай Боже, щоб так же спорилися в нашому лісному краї добрі діла, як оті гриби!

Світлина від Петра Кравчука.

Світлина від Петра Кравчука.

Світлина від Петра Кравчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *