Дитячій парк у скандинавському стилі

ПроСВІТ, На здоров'я
08/08/2020, Leave a comment

В Пинську планують комплексну реконструкцію дитячого парку, який розділять  розділити на кілька зон: розважальну, спортивну, тихого відпочинку і масових заходів. Кожну з них обладнають тематичними майданчиками. 

Це один з соціально важливих об’єктів для нашого міста. Зараз територія парку виглядає не зовсім затишно, тому міськвиконком вирішив почати розробку архітектурно-планувальної концепції. Цим займається проектно-конструкторська майстерня” Марс “, – розповів начальник управління архітектури та містобудування місцевого міськвиконкому Ілля Крюківський. – За основу взято ідею парку в скандинавському стилі , щоб зона відпочинку була однаково функціональної і влітку, і взимку “.

По периметру рекреаційної зони пропонується прокласти доріжку для їзди на велосипедах, електросамокатах і роликових ковзанах. Будуть зарезервовані місця для оренди батутів і установки стаціонарних атракціонів, розміщення торгових точок. Є задумка облаштувати у парку амфітеатр і майданчик для катання на ковзанах.

В оформленні та благоустрій парку хочемо максимально використовувати природні матеріали, в тому числі дерево і воду. Наприклад, проектувальники пропонують встановити фонтан, який буде бити з-під плитки. Особлива увага – озеленення. Додатково висадимо дерева і чагарники. По можливості з’являться цікаві та рідкісні для Пинська рослини “, – зазначив начальник управління.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *