Добрий врожай кавунів

ПроСВІТ, На здоров'я
20/08/2020, Leave a comment

Василь Гурський із села Глух Старовижівського району має власний баштан. Хоча цього року весна була затяжна і прохолодна, та й літо спочатку було прохолодне, виростили гарний урожай кавунів все одно вдалося.

Цю культуру пан Василь плекає вже близько двадцяти років і добився рекордних врожаїв.

“Висіваємо сорти ранні і надранні, яких маємо до десятка. Усі вони дають добрий врожай. Маємо і холодостійкий сорт Чумак”, – розповів Василь Федорович.

За словами господаря, насіння потрібно висівати на початку квітня. Цього року, наприклад, посіяли 13 квітня. Під баштан треба відводити місце, де цілий день світить сонце.

У середині квітня висіваємо під плівку (не під агроволокно). Тоді ж частину садимо розсадою, яку вирощуємо заздалегідь. Аж до червня тримаємо накритими, поки не починають плестися і цвісти. Тоді відкриваємо. Головне при вирощуванні кавунів — ​зловити перше тепло“, — ​наголошує Василь Федорович. ”Вони розвиваються при температурі 28–30 градусів, а під плівкою якраз добре виходить“.

На північній частині ділянки можна посіяти кукурудзу або посадити квасолю на тичках. Завдяки такому прийому можна додатково захистити кавуни від холодів.

“Наше насіння розходиться по цілій Україні, навіть у Вінницькій та Миколаївській областях. Приходять туристи, які цікавляться і дивуються, що в наших умовах можна виростити такі баштанні”, – каже фермер.

З фітофторою борються народними способами: на 7 літрів води додають 3 літри сироватки та 10 крапель йоду. Цим розчином кавуни обприскують двічі. Якщо прогнозують затяжні дощі, то напередодні і після закінчення дощового періоду.

За матеріалом Seeds

Залишити відповідь