До Берестя приїдуть театри з Гродно і Пинська

Берестейські глядачі в березні побачать вистави театральних колективів з Гродно і Пинська, повідомили в Берестейському академічному театрі драми.

Так, 10-11 березня відбудуться обмінні гастролі гродненського і берестейського театрів. Артисти Гродненського обласного драматичного театру покажуть у Бересті комедію “Шикарне весілля”. В той час трупа БАТД презентує гродненським глядачам мелодраму “Підступність і кохання”.

“Для обмінних гастролей вибиралися кращі постановки театрів останнього часу, які користуються найбільшою популярністю у публіки. Також ці вистави будуть відмінним подарунком милим дамам до Міжнародного жіночого дня”, – підкреслили в берестейському драмтеатрі.

Через три дні в Бересть приїде колектив Поліського драматичного театру. У програму гастролей на 14-15 березня пинчуки включили містичну легенду “Чорна панна Несвіжа” і фарс “Пинська шляхта”.

“Обидві вистави, поставлені за творами національної класики. Сподіваємося, що в першу чергу вони будуть цікаві молоді, підштовхнуть їх до вивчення нашої історії”, – вважають організатори. Також артисти Поліського драмтеатру порадують дітей музичної романтичною казкою “По щучому велінню”.

Криниця: onlinebrest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *