Дівчина, яка перемогла рак (ВІДЕО)

Таня Гребінь з села Дружіловічі живе футболом, вболіває за «Барселону» і грає сама. А 6 років тому у дівчинки знайшли меланому на нозі – пухлини не вистачило до кістки одного сантиметра. Операція пройшла успішно. Потім 4 роки Таня провела на лавці запасних: лікарі і вчителі оберігали її від спорту. Бути як всі, змагатися нарівні з усіма, забути про особливе ставлення – важливо для дітей, які одного разу перемогли смертельну хворобу. Тиждень тому Таню покликали грати за берестську любительську збірну, а в кінці квітня вона братиме участь в Національному відбірковому етапі на Всесвітні дитячі ігри переможців. У них змагаються діти, які перемогли рак, з 14 країн.

Підтримайте наших переможців будь-якою сумою! 55 дітей з усієї Білорусі зберуться 28 квітня – 1 травня на відбіркові змагання в «Раубічах». Участь, проїзд, проживання – безкоштовні. Але потрібні гроші на організацію національного етапу. 2/3 знайшов фонд «Дотик життя». Ще третину збирають за допомогою небайдужих на платформі«Імена»

Шустрая

Таня Гребень из полесской деревни Дружиловичи живет футболом, болеет за «Барселону» и играет сама. А 6 лет назад у девочки нашли меланому на ноге — опухоли не хватило до кости одного сантиметра. Операция прошла успешно. Потом 4 года Таня провела на скамейке запасных: врачи и учителя оберегали ее от спорта. Быть как все, соревноваться наравне со всеми, забыть про особое отношение — важно для детей, которые однажды победили смертельную болезнь. Неделю назад Таню позвали играть за брестскую любительскую сборную, а в конце апреля она будет участвовать в Национальном отборочном этапе на Всемирные детские игры победителей. В них состязаются дети, победившие рак, из 14 стран.Жмите кнопку «Помочь» — https://imenamag.by/projects/17179449. Поддержите наших победителей любой суммой! 55 детей со всей Беларуси соберутся 28 апреля — 1 мая на отборочные соревнования в «Раубичах». 20 финалистов в августе поедут на Всемирные детские игры в Москву. Участие, проезд, проживание — бесплатные. Но нужны деньги на организацию Национального этапа. Фонд «Прикосновение жизни» нашел 2/3. «Имена» собирают треть — 23857 рублей. Времени мало!

Publiée par ИМЕНА sur mardi 10 avril 2018

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *