Екологічна утілізація дозволяє збільшити надої

ПроСВІТ, На здоров'я
25/09/2020, 1 Comment

Нещодавно відкрите в Пінську підприємство по переробці автомобільних шин ТОВ «Екопродшина» провело семінар-презентацію для аграріїв Пінського району. Керівніків и фахівців сільгоспорганізацій району познайомілі з продукцією єдиної в своєму роді компании екологічної утілізації зношеніх шин.

Гостям запропонували звернути увагу на інноваційну продукцію, яка вікорістовується по сельхозпрофілю – мати для тваринницький комплексів. Їх використовують як підстілку для скотини.

Екопродшіна освоїла випуск тваринницький матів з поліпропіленової тканини. Спеціальна текстура поверхні верхнього матеріалу забезпечує більше комфорту, відсутність ковзання. Покриття захіщає тварин від травматизму і значно зніжує шанс захворювання вімені і копит. До переваг тваринницьких матів відносять и теплоізоляційні властивості, простоту експлуатації і прибирання, довговічність.

Мати відтворюють умови пасовища, а по щільності відповідають природному грунту. Коровам зручніше і тепліше спати, чім на підлозі. Тварини поводять спокійніше, менше схільні до стресу, що допомагає збільшити надої.

Продукція вже проходити апробування на фермі в Логишині, де підприємство встановило кілька матів.

За матеріалом Пинського райвиконкому

1 thought on “Екологічна утілізація дозволяє збільшити надої”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *