Житель Кобриня помер від отруєння грибами

26 серпня в реанімації обласної лікарні помер 55-річний житель Кобриня. За попередньою версією, чоловік отруївся грибами.

22 серпня чоловік з’їв смажені гриби, які в той же день зібрав у лісі, повідомила  завідуюча відділенням гігієни харчування обласного центру гігієни, епідеміології і громадського здоров’я Галина Дуль. Припускають, що разом з лисичками грибник міг помилково вжити в їжу і бліду поганку.

23 серпня його стан погіршився, з’явилися симптоми отруєння, але до медиків він не звертався. Звернулися  його колеги після того, як 24 серпня чоловік не вийшов на роботу. З діагнозом «гострий ентероколіт неінфекційної етіології» його доставили в Кобриньську лікарню, а потім перевезли в Берестейську обласну.

Незважаючи на всі зусилля лікарів, врятувати чоловіка не вдалося. Точну причину смерті встановлять експерти.

За даними обласного центру гігієни, в цьому році зафіксовано три смертельних випадки отруєння грибами: один в Березівському районі, де померла 58-річна жінка, і по одному в Кобрині і Кобриньському районі. Постраждалі вживали в їжу в смаженому вигляді гриби підосичники, підберезники, сироїжки, лисички та невідомі гриби.

Криниця: tut.by

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *