Житель Пинська вирощував в гаражі галюциногенні гриби

ПроСВІТ, Новини
16/07/2019, Leave a comment

Індивідуальний підприємець з Пинська обладнав в гаражі приміщення для вирощування галюциногенних грибів, повідомляє прес-служба МВС.

Столичним міліціонерам надійшла інформація про те, що в одному з відправлених конвертів виявили речовину сумнівного походження. Експертиза підтвердила підозри наркоконтролерів – в посилці знаходилася речовина, що містить в своєму складі псилоцибін.

Правоохоронці знайшли відправника. Ним виявився 38-річний індивідуальний підприємець з Пинська. При огляді гаража підозрюваного оперативники знайшли приміщення, пристосоване для вирощування галюциногенних грибів. Вилучено 0,4 грама психотропної речовини, 4 контейнери з грибницями, і необхідне обладнання.

Виявлений випадок вирощування грибів-псилоцибе в домашніх умовах перший, з яким зіткнулися правоохоронці Білорусі за останні п’ять років. Як правило, для заготівлі галюциногенних грибів використовуються місця на відкритій місцевості.

Слідчі порушили кримінальну справу за незаконні без мети збуту виготовлення, переробку, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх прекурсорів або аналогів. Максимальне покарання, яке передбачає дана стаття, – до 5 років позбавлення волі.

Криниця: TUT.BY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *