Жителя Берестейського району затримали за крадіжку, а при обшуку будинку попався ще й батько за незаконне зберігання гвинтівки

Цікава історія трапилася в с. Підлісся-Каменецьке Берестейського району. Троє місцевих жителів – 27-річний і двоє 25-річних хлопців вирішили провернути темне дільце. У Бересті на вул. Морозова вони влізли в чужі машини.

Ні, «Ауді» і «БМВ» вони не викрали. Замість цього компанія познімала з автомобілів кілька знімних частин салону і кузова (дверні ручки тощо), сподіваючись, мабуть, збути їх потім на вторинному ринку. Власники авто, однак, швидко помітили хуліганство, звернулися в міліцію, і оперативники по свіжих  слідах розкрили всю трійцю. Тепер їм загрожує кримінальна справа за крадіжку.

Але історія не закінчилася. Заглянувши за місцем проживання одного з хлопців і провівши в будинку обшук, міліціонери зробили ще одну цікаву знахідку. Батько зловмисника зберігав удома рушницю невстановленого зразка і 12 патронів. Для встановлення їх придатності для стрільби зброю передали в Державний комітет судових експертиз.

 

 

Експерти провели балістичну перевірку зброї і з’ясували, що гвинтівка калібру 5,6 мм і зразка 1891 року була виготовлена в Польщі і є ручною вогнепальною зброєю, придатною для стрільби. Підходили до неї і 12 знайдених патронів. 43-річний батько може скласти компанію синові на лаві підсудних – у відношенні нього порушено кримінальну справу за незаконні дії стосовно вогнепальної зброї і боєприпасів.

Криниця: Вечірній Бересть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *