Жінці, яка порвала міліціонеру куртку загрожує 6 років тюрми

Віктор Місіюк, Новини
18/12/2020, Leave a comment

Прокуратура Берестя направила до суду кримінальну справу місцевої жительки П., 1991 року народження, раніше не судимої, яку звинувачують у гвалті над співробітником органів внутрішніх справ з метою перешкоджання його законній діяльності і з помсти за виконання ним службових обов’язків.

25 жовтня в групі з іншими особами вона брала участь в демонстрації по вул.Радянській в Бересті. Після затримання співробітником відділу внутрішніх справ адміністрації Ленінського району Берестя одного з демонстрантів жінка застосувала до правоохоронця фізичне насильство – перешкоджала проходу до службового автомобіля, завдала йому побої, хапала руками за формене обмундирування і пошкодила його.

В прокуратурі прийшли до висновку про повне й об’єктивне дослідження обставин злочину, наявності достатніх  доказів і кваліфікувала вчинене як злочин передбачений ст.364 Кримінального кодексу Республіки Білорусь, який передбачає  ув’язнення терміном до 6 років. Поки жінка знаходиться під підпискою про невиїзд.

Нагадаємо раніше в тому ж злочині звинувачували голову Білоруської профспілки працівників радіоелектронної промисловості Зінаїду Михнюк.

 

За матеріалом

Залишити відповідь