Забив до смерті штахетою

ПроСВІТ, Новини
05/05/2021, Leave a comment

У Вараському районі, що на Рівненщині, хлопець відпочивав зі знайомим. Під час сварки хлопець вирвав дерев’яну штахетину з паркану і побив іншого. Як наслідок – знайомий хлопця загинув через численні жорстокі травми.

Інцидент стався на Великдень, 2 травня. Відомо, що хлопці відпочивали на березі місцевої водойми. Крім цього, вони вживали алкоголь. Згодом чоловіки чомусь почали сваритись і спершу наче залагодили конфлікт. Після чергових чарок, чоловіки знову розійшлися не на жарт, але домовитись так і не змогли.  Тоді 18-річний хлопець вирвав штахету з дерев’яного паркану та агресивно побив нею 28-річного знайомого, він наніс безліч ударів. Коли хлопець скоїв напад, він просто розвернувся та втік з галявини.

Кажуть, що між односельцями упродовж тривалого часу були неприязні стосунки. Чому ж тоді вони проводили разом час – невідомо.

Лише вранці наступного дня побитого чоловіка знайшов його батько на тому ж місці – він проживає неподалік. Син був без свідомості. Він одразу ж викликав швидку. На жаль, попри зусилля медиків, 28-річний чоловік помер. Його не вдалося врятувати через безліч травм:

набряк головного мозку;
відкриту черепно-мозкову травму;
перелом кісток черепа;
крововилив;
забій мозку.

Молодика затримали, йому загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.

За матеріалом 24tv

Залишити відповідь