Заморозила дитину (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
14/02/2021, Leave a comment

У селі Лютинську жінка заморозила власну новонароджену доньку.  Про моторошний випадок, можливо, ніхто і не дізнався би, але після пологів у 34-річної породіллі почалася кровотеча і чоловік відвіз її до лікарні.

Хоча жінка переконувала, що так сталося через невдалий аборт, медики одразу запідозрили її в обмані. Усе свідчило про недавні пологи. Жінку, яка втратила майже половину своєї крові, медики ледь врятували. Своїми підозрами лікарі поділилися з поліцейськими, ті поїхали до породіллі додому і знайшли дитину в морозилці.

Породілля народила вдома, сама перерізала пуповину, загорнула дитину у рушник, а потім в пакет. Цей згорток вона поклала до морозильної камери. За словами жінки, дитина народилася мертвою. Розтин показав, що дівчинка народилася передчасно – приблизно на сьомому місяці. Коли дитину клали в морозилку – вона була ще живою.

Історія шокувала все село, адже про жінку говорять лише хороше. Вона працює в місцевому магазині та виховує 10-річного сина. Її бачили щодня, але що вагітна – не здогадувались навіть сусіди.

За матеріалом Надзвичайні новини

Залишити відповідь