Замість бруківки асфальтобетонне полотно

ПроСВІТ, Новини
15/08/2020, Leave a comment

Дорогу протяжністю майже 11 км відремонтували на території Трипутнянської сільської ради, що на Дубровиччині. Такі зміни для громади стали можливі завдяки програмі «Велике будівництво».

«Вже зараз наша дорога змінилася до невпізнання. Якщо раніше доводилося вислуховувати масу нарікань від перевізників, місцевих водіїв, а експедитори товарів інколи просто оминали магазини нашої сільради, через незадовільне дорожнє покриття, то зараз дорогу до наших сіл називають найкращою в районі», – розповідає Трипутнянський сільський голова Роман Щур, який днями побував на будівельному майданчику.

Дорога вже повністю заасфальтована. Нині фахівці проводять там опоряджувальні роботи – наносять розмітку, розчищають та розширюють узбіччя, встановлюють світодіодні знаки та світловідбивні огороджувачі. Повне завершення будівельних робіт з нетерпінням чекають жителі п’яти сіл– Кривиця, Вільне, Грані, Залішани та Трипутні. А це близько півтори тисячі людей.

Очільник сільської ради дякує всім, хто посприяв включенню даного об’єкта в перелік Національної програми «Велике будівництво», а також підрядній організації, яка будує дорогу: «Особисто у мене немає нарікань до якості робіт. Бо ж не секрет: часто-густо, закатавши чималі державні кошти в асфальт, натомість отримуємо об’єкт досить сумнівної якості. Наші ж підрядники все роблять на совість».

За матеріалом tomat.rv.ua

Залишити відповідь