Білоруська залізниця впроваджує нову послугу для власників гаджетів

З кожним роком зростає кількість електронних мобільних пристроїв, з якими пасажири не розлучаються навіть в дорозі. З урахуванням сього тренда починаючи з 2008 року Білоруська залізниця купує пасажирські вагони, електро – і дизель-поїзди, обладнані розетками для пасажирів з напругою 220V. За минулі 10 років у нових вагонах, а також в тих,що пройшли капітально-відновлювальний ремонт, доступна можливість безкоштовної підзарядки мобільних пристроїв.

У той же час, оскільки нормативний термін служби пасажирського вагона становить 28 років, на Білоруській залізниці експлуатується достатньо багато пасажирських вагонів випуску раніше 2008 року, де пасажирам недоступні розетки 220V.

Фото: pikabu.ru

Пасажири неодноразово висловлювалися про потреби в зарядці телефонів і інших мобільних пристроїв на шляху прямування. Беручи до уваги запити клієнтів, для вагонів, не обладнаних розетками, було прийнято альтернативне рішення. На базі Могильовського вагонної дільниці в поїздах № 371/372 Могильов—Львів, № 613/614 Могильов—Солігорськ, № 649/650 Могильов—Бересть і № 659/660 Могильов—Мінськ в 2017 році був реалізований пілотний проект по впровадженню нової послуги «Підзарядка персональних електронних пристроїв». Для сього у начальника поїзда є універсальний мобільний зарядний пристрій типу PowerBank, яке надається за замовленням пасажирів. Інформація про послугу передається шляхом голосових оголошень, а також розміщена у вагонах в переліку платних послуг. Вартість послуги розраховується кожним вагонним ділянкою у відповідності з законодавством.

Про затребуваність і позитивній оцінці даної послуги пасажирами говорить той факт, що в 2017 році під час проведення пілотного проекту можливістю підзарядки персональних пристроїв скористалося 1090 осіб. В даний час ведеться робота з впровадження сєї послуги у всіх поїздах Білоруської залізниці, де є вагони, не обладнані розетками.

Криниця: Білоруська залізниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *