Засуджено чергову десятку учасників “Пинської бійні”

ПроСВІТ, Новини
07/07/2021, Leave a comment

Суд Московського району Берестя визнав обвинувачених винними в участі в масових заворушеннях 10 жителів Пинська, яким інкриміновано участь в масових заворушеннях в районному центрі 9-10 серпня 2020 року.

Прокуратура Берестя обвинуватила жителів Пинська в участі в масових заворушеннях, що супроводжувалися насильством, погромами і знищенням майна. Насильство по відношенню до співробітників міліції за її даними виразилося в нанесенні ударів руками, ногами і різними предметами, вони використовували палиці, урни для сміття, фрагменти лавок, тротуарної плитки, пляшки та піротехнічні вироби. Крім того, обвинувачені умисно знищили і пошкодили інше майно, що належало фізичним і юридичним особам, в тому числі міським і районним відділам внутрішніх справ. Загальна сума завданих збитків перевищила 23 тисяч рублів. Вина всіх фігурантів встановлювалась сукупністю досліджених в суді доказів, в тому числі фото- і відеоматеріалами.

Кожному з них призначено позбавлення волі на строк від 4 до 5 років 6 місяців з відбуванням у виправній колонії в умовах посиленого режиму:

 

Олександру Лопуху  – 5 років і 6 місяців;

Сергію Тібцю,  Валентину Колбу,  Андрію Хвесковцю  – 5 років кожному;

Леоніду Германовичу,  Андрію Моцуку,  Олександру Шандибі  – 4 роки і 6 місяців кожному;

Сергію Волкову ,  Олександру Шоломицькому ,  Сяргей Шоломицькому – 4 роки кожному.

Суд також задовольнив позов прокурора про стягнення з обвинувачених майнової шкоди.

 

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь