Затримана Вікторія Драгобецька

ПроСВІТ, Новини
17/10/2020, 1 Comment

На телеграм-каналі берестейського міського сайту “Бінокль” з’явилось повідомлення про затримання відомої берестейської журналістки Вікторії Драгобецької і її чоловіка Дмитра Лазарчука. Подружжя приходило сьогодні до Будинку правосуддя підтримати одного з учасників процесу. На виході з будинку їх забрали до автомобіля міліції. Місце знаходження родини поки не відоме.

Випускниця історичного факультету Берестейського університету Вікторія Драгобецька працювала репортеркою на “Буг-ТВ”. В певному моменті талановиту журналістку запросили працювати у Берестейський міський виконавчій комітет де вона працювала спічрайтером, робила інформаційні матеріали про діяльність міської адміністрації, працювала головним секретарем відділу з ідеологічної роботи і у справах молоді міськвиконкому. 13 серпня 2020 року Вікторія подала заяву про звільнення з міської адміністрації.

Берестейські журналісти вже звернулись з закликом розібратися в ситуації і звільнити колегу. Він завершуеться гаслом: “ЯМи Вікторія Драгобецька”.

1 thought on “Затримана Вікторія Драгобецька”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *