Затримано квартирника і його напарницю (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, Новини
07/08/2020, Leave a comment

Непрацюючий раніше судимий 31-річний житель Пинська залучив до «справи» 29-річну знайому організував серію квартирних крадіжок. Діяли за одним сценарієм. Пара сідала в перший-ліпший потяг на залізничному вокзалі Пинська і виходили на випадково обраній станції. Далі вони гуляли по місту, вишукуючі порожні квартири. Чоловік проникав у помешкання, забирав  речі вони швидко уходили, щоб встигнути на наступний поїзд. 

В Янові в міліцію звернулася жителька районного центру, яка у відсутності дочки доглядала за її квартирою. Під час чергового візиту жінка побачила розкидані на підлозі речі, відкриті двері шаф, а також виявила пропажу  золотих виробів. Повертаючись додому, пара викинули непотрібні речі через вікно поїзда, а прикраси здали в ювелірний магазин Пинська.

У Лунинці крадії, гуляючи по місту, «продзвонювали» квартири багатоповерхових будинків. Коли в одній з них ніхто не відповів, чоловік шляхом підбору ключів відкрив двері і проник в приміщення з якого виніс два ноутбука, планшет і сім золотих ювелірних виробів. По дорозі на вокзал «напарники» вирішили позбутися техніки, викинув її в озеро. Золотл здали в скупку Пинська і Берестя.  

Господиня Лунінецького квартири на момент крадіжки була відсутня, бо гостювала у матері в одному з населених пунктів району. Коли повернулася додому, побачила відчинені двері, розкидані по квартирі речі і відсутність комп’ютерної техніки, після чого відразу зателефонувала до районного відділу міліції.

Нагадаємо, за схожою “схемою” діяв недавно затриманий крадій, якого арештували по дорозі на вокзал в Жабинці.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь