Затримано Людмилу Романович

ПроСВІТ, Новини
28/10/2020, 2 коментарі

25 жовтня в Бересті затримана Людмила Романович – малоритська лідерка Руху “За Свободу” і член Білоруського народного фронту (Відродження). Нещодавно політик брала участь в ролі експерта в інформаційному проекті “Експертиза” темою якого став політичний діалог в Республіці Білорусь.

Пані Людмила відома активною громадською позицією, захистом прав людини, довщий час була лідером профсоюзної організації одного з малоритських підприємств. Балатувалася у депутати на виборах до органів місцевого саморядування, а також парламенту. Після виборів президента Республіки Білорусь була організатором санкціонованих масових заходів у райцентрі. Уважно стежила за подіями і фактами порушеннями громадянських і людських прав земляків. Вона однією з перших повідомила про затримання 4 жовтня в Бересті жителя Малорити, члена “Руху за свободу” і партії Білоруський народний фронт, пенсіонера Міністерства внутрішніх справ Петра Андрієвича, який брав участь в мирній акції протесту.

В районі політика знають як однодумця співорганізатора місцевого осередка Білоруського народного фронту, керівника малоритської “Просвіти Берестейщини імені Тараса Шевченко” Володимира Леонюка. Жителька Малорити чимало робить для популяризації художньої творчості місцевих поетів, рідної мови, публічно використовує рідну говірку. Людмила Романович відома також як майстер, автор багатьох виробів декоративного мистецтва, в тому числі оздоблених вишивкою шкатулок, сережок.

Зараз Людмила Романович знаходиться в Слідчому ізоляторі Ленинського районного відділу внутрішніх справ м.Берестя.

2 thoughts on “Затримано Людмилу Романович”

  1. Мед сказав:

    Полiтик е тiльки один та iм’я його вiдомо всiм бiлорусам, а ця жiнка не е полiтиком, бо не займаеться цiм на рiвнi фахiвця.

Залишити відповідь