За кермом електромобіля сиділа вже не дівчинка, але ще й не юнка (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, Новини
14/01/2022, Leave a comment

9 січня близько 12 години ночі під час несення служби з нагляду за дорожнім рухом на вулиці Письменника Смирнова у Бересті увагу інспекторів Державтоінспекції привернув автомобіль «Тесла», який підозріло повільно їхав проїжджою частиною.

Правоохоронці вирішили зупинити автомашину та перевірити фізичний стан водія. Увімкнувши маячки червоного та синього кольорів, інспектор подав водієві сигнал про зупинку, на що водій електромобіля зреагував та зупинився.

cof

Яке ж було здивування міліціонера, коли він побачив за кермом дівчинку-підлітка. На пасажирському сидінні був батько 12-річної дівчинки-водія. 46-річний житель Берестя пояснив, що таким чином навчав малолітню дочку водінню.

На чоловіка складено адміністративний протокол за передачу права керування особі, яка не має права керування транспортними засобами. Відповідно до законодавства, за керування транспортним засобом особою, яка не має права керування цим засобом, а також передача управління транспортним засобом особі, яка не має права керування, передбачено до 640 рублів.

Нагадаємо, в 2017 році в Бересті відкрито першу зарядну станцію для електрокарів.

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

Залишити відповідь