За кордоном стежитиме “Ворон”

ПроСВІТ, Новини
19/10/2019, Leave a comment

Сучасний сигналізаційний комплекс з охорони державного кордону прийняли 18 жовтня в експлуатацію на прикордонній заставі “Томашівка”. 

Комплекс “Ворон” це загороджувальний паркан зі зварної сітки, обладнаний системою відеоспостереження. Оптико-електронний модуль оснащений двома каналами – відеоспостереження та тепловізорами. Це дозволяє контролювати ситуацію на кордоні в режимі онлайн як днем, так і вночі. Волоконно-оптичною сигналізаційною системою оснащено 16-кілометрову ділянку білорусько-польського кордону. Встановлення нового обладнання на заставі “Томашівка” тривало 12 місяців.  Це перший пусковий комплекс, будівництво якого здійснювалося за рахунок коштів бюджету і спільного проекту прикордонних відомств Білорусі та Польщі.  

В Білорусі прикордонники використовують подібну систему вже більше 10 років. Вона добре себе зарекомендувала. 

При впливі на загородження порушником відбувається спрацювання, це відображається на моніторі чергового по заставі. При цьому у оператора немає необхідності постійно контролювати всю ділянку кордону. Система автоматично виробляє наведення оптико-електронного модуля на місце впливу, і прикордонна вживає заходів із затримання. Інтелектуальні форми настройки дозволяють приладів відрізняти порушника від метеоумов або тварин. Це мінімізує роботу прикордонників за помилковими сигналами “, – пояснив журналістам начальник упр тичних застосування сил і засобів Держприкордонкомітету полковник Андрій Гирс.

За матеріалом БелТА

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *