За наклеп в Телеграмі два роки “хімії”

Віктор Місіюк, Новини
14/12/2020, Leave a comment

11 грудня 2020 року суд Пинського району і Пинська розглянув кримінальну справу стосовно жителя Пинська1989 року народження.

Чоловіка звинуватили в тому що він з умислом на поширення завідомо неправдивої інформації, зганьбив старшого оперуповноваженого органів внутрішніх справ Пинського райвиконкому, 18 і 20 серпня 2020 року поширив такі відомостей в глобальній комп’ютерній мережі Інтернет, з аккаунта під псевдонімом в телеграм-каналі, доступного для перегляду іншими користувачами зазначеного Інтернет-ресурсу, розмістив фотозображення міліціонера, які супроводжувались текстом, що містив вигадки поєднані з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого статтею Кримінального кодексу (Геноцид), які істотно принижують честь і гідність особи.

Державний обвинувач попросив призначити обвинуваченому покарання у вигляді обмеження волі на строк 2 роки з направленням до виправної установи відкритого типу. Суду визнавний чоловіка винним і призначив покарання задовільнив прохання прокурора. у вигляді обмеження волі з направленням до виправної установи відкритого типу на термін 2 роки. Мобільний телефон обвинуваченого, як засоб вчинення злочину, конфісковано в дохід держави.

За матеріалом Верховного суду Республіки Білорусь

Залишити відповідь