За порушення режіму самоізоляції правозахисника оштрафували на 1350 рублів

ПроСВІТ, На здоров'я
27/11/2020, Leave a comment

Ночатку листопада правозахисник Володимир Величкин з дружиною був за кордоном. Дев’ятого числа вони повернулися до Берестя. На кордоні їм вручили вимогу про 10-денний самоізоляції. Прикордонник пояснив, що вони можуть виходити з дому, щоб вигуляти собаку, відвідувати, при необхідності, магазин і аптеку.

Щоб не наражати на небезпеку сусідів, подружжя вирішили поїхати на самоізоляцію на дачу недалеко від міста. 11 листопада Володимир Величкин надів маску, сів за кермо автомобіля і поїхав за уколами в аптеку, яка знаходиться в Бересті в торговому центрі «Корона» на вулиці Московській. 

Я там недалеко живу. І знаю, який там асортимент. Практично завжди я там все купував, – пояснив чоловік в суді свій вибір.

В аптеці «Корони» необхідних уколів не було, і фармацевт порадила Володимиру з’їздити за ліками в район мікрорайону Задворци. По дорозі його зупинив співробітник Державтоінспекції і виписав штраф за відсутність техогляду. З бази інспектор з’ясував, що чоловік повинен знаходитися на самоізоляції. У підсумку Володимира відвезли в Берестейський райвідділ внутрішніх справ, де на нього склали протокол і відпустили. З міліції Велічкін повернувся на дачу.

– По сьогоднішній день ви уколи так і не набули? – запитав суддя.

– Ні. Профілактику не завершив. Просто вирішив взагалі більше не виїжджати. Піду в магазин – буде те ж саме, – відповів підсудний.

Суд визнав Володимира Величкина винним і призначив 1350 рублів штрафу.

За матеріалом tut.by

Залишити відповідь