За старою доброю класичною технологією на густих заквасках

Віктор Місіюк, На здоров'я
02/05/2021, Leave a comment

У всіх нас абсолютно різні смакові переваги щодо хліба: одним до душі пшеничний, іншим – житній, а хтось вибирає дієтичний. Але всі сходяться в одному – він повинен бути свіжим. Щоб задовольнити це побажання покупців, виробничий цех Кобринського хлібозаводу працює цілодобово. Правда, випікають тут переважно в нічний час, щоб до відкриття магазинів на полицях лежали ще теплі батони, паляниці, багети. Судячи зі збільшення виробництва та реалізації хлібобулочних виробів, жителі Кобринського та прилеглих районів дуже цінують за це місцевих пекарів.

Конкуренція в нашій справі чимала, та й населення рік за роком вживає все менше хлібобулочної продукції, однак завод не тільки не втратив свої позиції на ринку, але і з кожним роком їх розширює, а зростаючі економічні показники говорять про правильність обраного шляху. Ми не тільки збільшуємо обсяги, але і завойовуємо нових покупців, розширюючи географію поставок, – зазначає директор Кобринського хлібозаводу Олександр Фастів.

Випускаємо близько 30 найменувань хлібобулочних виробів, в тому числі 7 заварних хлібів і 55 видів кондитерських виробів. За минулий рік зростання обсягів виробництва склало до рівня 2019 го 104% по хлібобулочній продукції та 117%по кондитерській.

Мабуть, найбільшою популярністю у покупців, зізнається директор, користується фірмовий “Ланьскій особливий” – та сама знайома багатьом з дитинства цеглинка. Пшеничні “Сільський”, “Вешенський”, “Ратниківський”, “Суворівський” з насінням теж вже давно знайшли своїх шанувальників. Не гірші за них батони, витушки, багети, плетінки, ріжки, булочки.

Наш Кобринський батон не те що до смаку, навіть за зовнішнім виглядом відрізняється від всіх представлених в країні виробів: високий, пишний, приготований за старою доброю класичною технологією на густих заквасках. Тієї рецептурою, яка зберігається на заводі багато років, – запевняє начальник лабораторії хлібозаводу Надія Качанович.

Без постійної модернізації, впевнений колектив підприємства, успіху не буде ні в одній справі, в тому числі хлібопекарському. На заводі постійно ведеться заміна обладнання, печей, тому і поліпшується якість продукції, відповідно, зростає на неї попит.

Хочете побалувати себе смачним тортом? Шукайте той, що зроблений на Кобринському хлібозаводі! Саме так вам скажуть сьогодні багато споживачів.

Асортимент вразить навіть самого вимогливого ласуна. Ось вам легкий і повітряний торт “Ніколь”, просочений сирним кремом з сиропом і заглазированную шоколадом, або “Кан-Кан”, прослоенний суфле. Зробити комплімент своїй другій половинці допоможе торт “Любляче серце”, покритий желе. Медово-заварний “Мара”, бісквітний з вершками і сиром “Магія ранку”, оригінальний “Грильяжний десерт”, шоколадно-бісквітний “Імператриця” і “Трюфель”, хрусткий повітряно-горіховий “Берестя” і, звичайно ж, всіма улюблена “Казка “з масляним кремом … найменувань не злічити, але кожен покупець знайде в цьому різноманітті частування на свій смак. Напередодні Великодня хлібозавод збільшує кількість святкових булок і пасок.

Наші фахівці беруть за основу ті рецепти, за якими господині готують солодкі десерти в домашніх умовах. Саме тому вони виходять такими смачними і якісними, – говорить Надія Качанович. – До того ж використовуємо так звані ГОСТівські рецептури, розроблені багато-багато років тому, які не втратили і сьогодні своєї актуальності. Наприклад, торт “Казка”, адже він в усі часи вважається одним з найпопулярніших.

Чим ще відомий Кобринський хлібозавод відомий затяжним печивом “Прима”. У його виробництві використовується натуральний добірний, спеціально відкалібрований сушений ананас, родзинки, кунжут, кокос, а також аромат топленого молока – вибір, як бачите, великий. А для здорового харчування як не можна краще підійде “Прима” злакова. Лінія з виробництва печива з різними добавками працює без зупинок.

Уже котрий рік поспіль затяжне печиво “Прима” звичайне 100 грам входить в комплект “Сухий пайок” Міністерства оборони Республіки Білорусь, – зазначає начальник сектора маркетингу, постачання і збуту Ольга Лятіфова. – А ті, хто є донорами в республіканських центрах переливання крові, вже давно знайомі з цим печивом, бо отримують його в якості одного з видів компенсації.

Завдяки встановленню на початку 2020 року нового формувального обладнання на заводі розширили лінійку печива. Тепер тут виробляють ще й хрустке “крекерне”.

В цьому році в історії підприємства можна буде відзначити ще одна значуща подія – випуск дитячого печива.

Для його виробництва будемо використовувати особливу сировину, без консервантів і інших добавок. Продукція вже пройшла всі випробування, була схвалена Міністерством охорони здоров’я і рекомендована для дитячого харчування шкільного віку, – зазначає Надія Качанович. – Продумується форма печива, яка повинно залучати дитину не тільки смаком, але й зовнішнім виглядом. Готується матриця для випікання, закуповується пакувальне обладнання. Буде представлено відразу кілька найменувань печива: з ваніліном, а також збагачене кальцієм і харчовими волокнами. До середини літа наші маленькі покупці вже зможуть спробувати новинку від Кобринського хлібозаводу.

Щодня підприємство випускає близько 20 тонн хлібобулочних виробів, понад 2 тонн – кондитерських. Крім Кобринщини постачає свою продукцію в Пружанський, Дорогичинський, Янівський, Березовський, Малоритський райони, а також до Берестя та у інші обласні міста Республіки Білорусі. Є у заводу і власна торгівля, представлена ​​мережею магазинів. За 2020 й зростання продажів хліба в торгових точках склало 120% до позаминулого періоду.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь