Збирача ягід з України затримали із застосуванням зброї

Протягом тижня 11 українців, збираючи ягоди, незаконно перетнули кордон в Столинському районі. В одному випадку військовослужбовцям довелося застосувати зброю.

Жителя українського села Дроздинь прикордонники затримали в 500 метрах від лінії кордону. Документів у нього при собі не було. Незабаром були виявлені ще двоє невідомих. Вони, побачивши прикордонників, спробували сховатися, в ході переслідування не реагували на законні вимоги представників влади. Військовослужбовці для їх зупинки справили три попереджувальні постріли з табельної зброї.

Стосовно затриманих жителів українського села Старе Село складено протоколи за непокору законному розпорядженню посадової особи, незаконне перетинання державного кордону та порушення правил перебування. Також громадяни України були покарані за порушення режиму особливо охоронюваних територій і порушення правил збору журавлини.

Всього за минулий тиждень за порушення кордону прикордонники затримали 11 громадян України, які незаконно перетнули її з метою збору дикоросів. Всі вони притягнуті до адміністративної відповідальності і депортовані країни терміном на п’ять років.

Криниця: Медиа-Полесье

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *