Зброя, їжак і міліцейська форма (ВІДЕО)

ПроСВІТ, Новини
03/06/2021, Leave a comment

У місті Жабинці затримали групу з 12 осіб.

Минулого тижня оперативники берестейського облуправління Головного управлыння боротьбі з організованою злочинністю і корупцією встановили групу протестуючих у віці від 17 до 46 років. Четверо з них визнані підозрюваними у кримінальних справах за публічну образу президента Білорусі і наругу над Державним прапором. На інших склали протоколи за участь в протестах, поширення екстремістської продукції і непокору міліції“, – повідомила офіційний представник МВС Ольга Чемоданова.

Учасники групи поширювали в місті написи з текстом “Жабинківські партизани”: “За інформацією Головного управлыння боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, молоді люди перевіряються на причетність до вандалізму і хуліганства в Жабинковського районі – псування фасадів будівель і споруд, камер відеоспостереження і підпалу торгових павільйонів“.

Всі затримані – жителі міста і району, деякі представляють навколофутбольне фанатський рух.

Під час обшуків у затриманих виявлено незареєстрована і фанатська символіка (атрибутика), пневматична гвинтівка, два газових пістолети, електрошокер, стрічка з цвяхів і дроту, квадрокоптер, а також форма МНС і МВС“, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в листопаді невідомі запустили в Жабинці на пожарну водойму іграшковий кораблик з прапорцем, який довелося виймати місцевим рятувальникам.

 За матеріалом Інтерфакс

Залишити відповідь