Збільшення транзитних перевезень

У 2017 році в Берестейської митниці у відношенні ввезених партій товарів видано понад 450 тис. дозволів на митний транзит. Порівняно з 2016 роком зростання склало 19%. Збільшилася також на 20% кількість виданих дозволів на вибуття за межі ЄАЕС товарів і транспортних засобів.

Найбільш завантаженим є республіканський пункт митного оформлення «Козловичи», де кожну добу на в’їзд-виїзд рухається близько 2 тис. вантажних машин. З метою збільшення пропускної спроможності пункту пропуску шляхом зменшення часу перебування транспортних засобів у зоні митного контролю з 01.06.2017 за 31.08.2017 року в Козловичах проведено експеримент щодо здійснення посадовими особами митниці окремих функцій прикордонного контролю в частині перевірки документів на перетин кордону. Експерименту дана висока оцінка і прийнято рішення про наділення митних органів повноваженнями на здійснення зазначених функцій з січня 2019 року на постійній основі.

У минулому році на 30% відбулося збільшення транзиту залізницею, в основному пов’язаного із зростанням перевезень по «шовковому шляху» з Китаю в Європу. Незамінним помічником при проведенні митного контролю є інспекційно-досмотровий комплекс для сканування залізничних складів, введений в експлуатацію в січні 2017 року.

Істотно скоротити час на проведення митних формальностей дозволяє застосування електронних технологій. Надання перевізником електронної попередньої інформації значно зменшує період перебування транспортних засобів у пунктах пропуску.

Криниця: Берестейська митниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *