Звернення музиканта

ПроСВІТ, Новини
08/09/2020, 1 Comment

Голова регіональних туристичних об’єднань, музикант, на балконі якого вісить банер “Музика з народом” Олександр Івачов звернувся до голови Берестейського міського виконавчого комітету Олександра Рогачука:

А ЧИ Є МЕР У БЕРЕСТІ?
ПАН Рогачук! Дайте відповідь берестянам!
Три тижні тому жителі Берестя звернулися до Вас з вимогами:
– дати оцінку роботі виборчих комісій;
– вибачитися за жорстокість силових органів по відношенню до берестян;
– закликати прокуратуру до прийому заяв від постраждалих брестчан;
– вимагати від слідчих органів приступити до розслідування злочинів силовиків;
– вимагати звільнення ВСІХ затриманих учасників мирних акцій;
– накласти мораторій на оплату штрафів та змісту в ізоляторах учасників мирних акцій;
– ініціювати позачергове засідання депутатів міської ради.
НІЧОГО ВИ НЕ ЗРОБИЛИ.
Сьогодні в нашому місті орудують банди злочинців. Силовики розстрілюють мирних громадян. Калічать і вбивають. По місту роз’їжджають автомобілі без номерних знаків і розстрілюють людей. Може бути, ви цього не бачили? Весь світ бачить і знає. Останні дні місто заповнений людьми в масках, які нападають на брестчан, б’ють їх і здають силовикам для подальших знущань і судових розправ.
Навіть мене, музиканта і педагога торкнувся це свавілля. Уже другий день мене намагаються доставити в РВВС для більш переконливою, ніж раніше, бесіди. До мене в квартиру ломляться люди в штатському. По телефону відмовляючись представитися, вимагають з’явитися в РВВС.
Ви потураєте насадженню страху і жаху в нашому місті. Але ж боятися незабаром доведеться Вам. За злочини, що здійснюються в нашому місті Ви будете відповідати першим. Постарайтеся пом’якшити свою вину, адже бездіяльність у Вашому положенні це і є вина.

Знайдіть в собі мужність піти разом зі мною на зустріч з садистами в Берестейському РВВС. Їм не дає спокою мій репертуар: Пісня про Батьківщину, Варшав’янка, Священна війна і цикл пісень про Велику Перемогу. Буде присутнім на допиті і вислухайте абсурдність звинувачень. І це буде лише дещиця того кошмару, свавілля і абсурду, що твориться в нашому місті. Може бути, після цього Ви знайдете в собі мужність відвідати СІЗО та лікарні, вислухати жителів нашого міста. І якщо в Вас залишилася совість і честь (Ви ж офіцер) то зможете показати берестянам, що у них є захисник – їх мер.
Розумію, що це наївно так думати і волати до співчуття і підтримки. Але в народі є віра – справжня і ми йдемо на все заради майбутнього наших дітей.
Розумію, що Ви боїтеся. Ви не знаєте, що чекає попереду.
Страх мужніх людей веде до подвигу, а боягузів до зради.
Вибирайте!
Голова громадського об’єднання «Побратими Бересть-Шуссенталь», асоціації «Берестейська гостинність», вуличний музикант Івачёв Олександр Вікторович.

1 thought on “Звернення музиканта”

Залишити відповідь