Звільняється директор Берестейського музичного коледжу

ПроСВІТ, Новини
28/11/2020, Leave a comment

30 листопада Олег Ровдо проведе свій останній робочий день в кріслі директора Берестейського музичного коледжу. Кого призначать на його місце – невідомо. У бесіді з журналістами керівник музколледжа підтвердив інформацію про свій відхід.

– Йду за угодою сторін, – повідомив директор. Причини свого рішення пан Олег  не назвав. Дізнатися про причини відходу директора журналісти спробували у начальника управління культури Брестського облвиконкому Сергія Панасюка. Однак він від коментарів відмовився.

Олег Петрович очолював музичний коледж більше двох років. До цього працював директором школи мистецтв в Чернавчичах. На минулих президентських виборах Олег Петрович був головою дільничної виборчої комісії, яка розміщувалася в будівлі музколледжа. 9 серпня на цій ділянці одним з перших проголосував голова Берестейського облвиконкому Анатолій Лис. Фотографія протоколу з музколледжа є на платформі «Голос» . Згідно з документом, на ділянці перемогла Світлана Тіхановска. За неї проголосував 701 чоловік. На другому місці Олександр Лукашенко – 464.

За матеріалом tut.by

Залишити відповідь