Знайшли в болоті з мішком (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, На здоров'я
24/09/2021, Leave a comment

Близько 16.30 в міліцію звернулася староста одного з сіл Янівського району. Їй подзвонив селянин і розповів, що близько 11.00 години його 75-річна дружина пішла в ліс за грибами. Пенсіонерка не взяла з собою мобільний телефон. У другій половині дня чоловік поїхав в ліс на її пошуки самостійно, але безрезультатно. Повернувшись додому, відразу зателефонував старості з проханням про допомогу.

Пошуково-рятувальна операція розгорнулася поблизу села Потаповичі. Співробітники міліції, рятувальники та слідчо-оперативна група негайно виїхали в зазначене місце. Пізніше до них приєдналися волонтери. Стало темніти. Співробітники подавали світло-шумові сигнали, використовували спецтехніку, ланцюжком прочісували ліс.

Через деякий час правоохоронці райвідділу натрапили на людину, яка кілька годин тому бачила і розмовляла з розшукуваною. Селянин показав бабусі, в якому напрямку йти, щоб повернутися в село.

– Разом з дільничним інспектором міліції капітаном міліції Віталієм Дубиком ми вирішили проїхати на автомобілі вздовж Дніпро-Бузького каналу в напрямку Пинського району. Ми зупинилися на височини, вийшли з автомобіля і почали кликати жінку. Почувся чийсь голос, і ми попрямували в ту сторону, – розповів старший лейтенант міліції Олександр Кошелюк.

Пройшовши відстань близько кілометра, співробітники міліції знайшли зниклу. Близько 21.40 міліціонери передали інформацію про місце знаходження пенсіонерки всім учасникам операції.

Знесилена жінка похилого віку ледве йшла по болотистій місцевості з важким мішком грибів. Рятувальники евакуювали жінку через кілька хвилин. Після огляду сельчанкі лікарями, міліціонери відвезли її додому.

 

За матеріалом Управління внутрішніх справ Берестейського облвиконкому

 

 

Залишити відповідь