Зник у новорічну ніч

У Берестейському районі продовжуються пошуки 26-річного жителя міського селища Домачево Миколи Бетеня. Про його зникнення 2 січня повідомила сестра. За її словами, 1 січня близько 6.30 брат пішов з дому в селі Комарівка і безслідно зник. В пошукових заходах задіяно від 50 до 100 чоловік. Співробітники міліції, військовослужбовці, прикордонники, співробітники МНС, волонтери обстежують прилеглі населені пункти, лісові масиви, обвідні канали. Загін швидкого реагування обласної організації Білоруського товариства Червоного Хреста обладнав намет для обігріву і харчування всіх учасників пошукових заходів.

На даний момент міліцією за підозрою в в причетності до зникнення чоловік затримано трьох непрацюючих мешканців сіл Комарівка та Томашівка 1998 і 1985 років народження. 

Співробітники міліції просять усіх, кому відома інформація про зниклого, негайно повідомити про це за телефоном 102. Прикмети Миколи Бетен: зріст 182 см, статура щільне, волосся світле, колір очей – блакитний. З особливих прикмет – шрам на лобі зліва. Молодий чоловік був одягнений у світло-блакитну сорочку, світлі джинси і чорні мокасіни.

За матеріалом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *