Знято заборону на відвідування лісів

Віктор Місіюк, На здоров'я
17/05/2019, Leave a comment

Заборона на відвідування лісів в Берестейській області в 2019 році була введена надзвичайно рано – 26 квітня. У 2018-му аналогічні заходи були прийняті в кінці травня – початку червня. Напружена пожежна обстановка склалася через нестачу зимової вологи і відсутності опадів навесні. У регіоні з початку року зафіксовано 128 випадків загорянь в лісах, вогонь пошкодив площу в 1200 га. У більшості випадків причиною пожеж є людський фактор. І ось тепер заборону знято.

По всій території області 15 травня пройшли рясні дощі – від 8 до 16 мм. Найбільше опадів випало в Барановицькому районі. Клас пожежної небезпеки у всіх районах знизився до першого, у зв’язку з цим знімається заборона на відвідування лісів“, – зазначив начальник відділу охорони, захисту лісу, полювання і мисливського туризму Берестейського державного виробничого лісогосподарського об’єднання Костянтин Скребец.

При будь-якої погоди потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки в лісі, берегти природу. Не можна розводити багаття під кронами дерев, в соснових молодняках, на торфовищах” – додав пан Костянтин.

За матерілом БелТА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *