Зізнався, коли постало питання про пересадку (ВІДЕО)

ПроСВІТ, На здоров'я
15/03/2020, Leave a comment

Стали відомі деталі пересадки нирки проведеної ковельськими хірургами через маленький розріз. Наразі пацієнт — житель Рівненської області почувається добре.

Андрію Дембовському 38 років. Останні сім чоловік мав ниркову недостатність. Розповідає: довго приховував діагноз від мами, аби її не засмучувати. Зізнався, коли постало питання про трансплантацію.

Андрій Дембовський: 4 роки я маму обманював, не казав їй про хворобу… У мами почалася депресія. Але ми мусили це пережити. Потім я здав аналізи — вже був креатинін 512, і треба було терміново робити операцію. Я почув про Ковель — і ми вирішили приїхати. – Як зараз почуваєтесь? – Добре, слава Богу. Лікарі дуже хороші, ставлення — дуже добре. Хай їм Бог дає здоров’я. Хай лікують людей, щоб з мертвої точки все це зрушило”.

Мама Любов Василівна: Він прийшов, сів у залі, сперся на спинку і каже: “ Мамо, я більше не можу приховувати. Я вас беріг для того, щоб ви мені зараз допомогли. Але вже мені сказали в Білорусії, що можна робити операцію”. Я не заплакала, хоча невістка і дочка плакали і кажу: в тебе бог забрав батька , вже 10 років у землі лежить. Але я тобі допоможу. Звернулися до Києва — там сказали, що можна почекати тільки до 600 креатинін.