Клич до об’єднання в справі обміління Світязя (ВІДЕО)

Віктор Місіюк, Новини
14/10/2019, Leave a comment

Колишній очільник обласного департаменту інфраструктури Волинської облдержадміністрації Іван Мирка звернувся до усіх небайдужих службовців, фахівців та активних громадян щодо обєднання зусиль по збереженню озера Світязь: “Це не істерика, це розголос, клич до обєднання. Якщо влада не спроможна самостійно виробити дорожню карту чи план дій, повідомити про ці заходи і заспокоїти жителіа – громада готова їй допомогти“. 

Суттєве обміління  на його думку почалося з 2009 року і причин цього кілька:

  • кліматичні зміни;
  • неправильна робота гідрологічних споруд;
  • використання для орошувальних цілей в сільському господарстві вод з штучних водойм, які масово будуються довкола та інше схоже;
  • та ін. що слід дослідити.

Раніше Іван Мирка закликав підтримати петицію до президента в справі обміління Святязя.

Звернення до всіх небайдужих: і службовців, і фахівців, і активних громадян, щодо обєднання зусиль по збереженню озера Світязь.Я навожу декілька причин обміління із-за:- кліматичних змін- неправильної роботи гідрологічних споруд- використання для орошувальних цілей в сіл. господарстві вод з штучних водойм які масово будуються довкола та ін. схоже- та ін. що слід дослідитиЦе не істерика, це розголос, клич до обєднання.Якщо влада не спроможна самостійно виробити дорожню карту чи план дій, повідомити про ці заходи і заспокоїти жителіа – громада готова їй допомогти.

Publiée par Іван Мирка sur Dimanche 13 octobre 2019

  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *