Кобринське морозиво конкурує з сирами

ПроСВІТ, Новини
14/06/2020, Leave a comment

За січень-квітень 2020 року ВАТ “Кобринський масло-сироробний завод” збільшив обсяг експорту продукції на 23%. За межі країни відправлено продукції на $ 24 млн. Поставки здійснювалися в Росію, Казахстан, Туркменістан, Китай, Узбекистан, Киргизстан. Серед товарних позицій – твердий, м’який і плавлений сири, вершкове масло, суха сироватка, морозиво, сир, сметана, майонез. В даний час на підприємстві переробляють понад 500 т молока на добу і виготовляють близько 150 видів продукції: напівтверді і тверді сири, вершкове масло, плавлений сир, цельномолочную продукцію, морозиво, суху сироватку, замінники цільного молока і ін..

Асортимент продукції, що експортується підприємством продукції постійно розширюється. У цьому плані вельми перспективним видається проект підготовлений концерном “Берестьм’ясомолпром”, до складу якого входить Кобринський масло-сироробний завод. Концерн підписав меморандум про співпрацю з узбекистанської компанією Trading House Belarus. Сторони мають намір налагодити виробництво морозива з сухих молочних сумішей. Головна роль в проекті відводиться кобринському заводу.

Зараз на дільниці з виготовлення морозива йде масштабна планова модернізація з установкою нової лінії, продуктивність якої в 2-2,5 рази вище колишньої. Це дозволить збільшити обсяг і асортимент морозива і, відповідно, наростити експорт продукту. Триває модернізація цеху з виробництва напівтвердих сирів – їх вироблення планується довести до 45 тон на добу.

Технічного переоснащенню на підприємстві приділяють підвищену увагу. Тільки за 2019 рік інвестиції в основний капітал склали майже 13 млн. рублів. За прогнозом, за 2016-2020 роки сумарні вкладення складуть 38,7 млн. рублів з яких левова частка – власні кошти.

За матеріалом БелТА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *